Streator Twp. High School
Class Of 1970
Donald Alderson (Deceased 2002) | ||
Ed Bartlet (Deceased 1992) | ||
Meri Jill Bergantz (Fitzmaurice) (Deceased 2019) | ||
Richard Berry (Deceased 2009) | ||
Larry Bertiaux (Deceased 2006) | ||
Fred Bodziuch (Deceased 2013) | ||
Kathy Boswell (Deceased Year Unknown) | ||
Frank Bradish (Deceased 2019) | ||
Bob Brown (Deceased 2021) | ||
Bill Cagley (Deceased 1982) | ||
Darlene Calkins (Shepard) (Deceased 1990) | ||
Doug Chalkey (Deceased 2017) | ||
Gayle Chapple (Gabbard) (Deceased 2018) | ||
Rob Crego (Deceased 2015) | ||
Deborah Cuzner (Elmore) (Deceased 2014) | ||
Jim Daniher (Deceased 1982) | ||
Kevin Daugherity (Deceased 1993) | ||
Pam Deguido (Deceased 2010) | ||
Barbara Duffy (Brown) (Deceased 2023) | ||
Bill Easley (Deceased 1983) | ||
Joseph Fogarty (Fogarty) (Deceased 2021) | ||
Jennifer Funk (Baptist) (Deceased 1992) | ||
Gary Garretson (Gary Garretson) (Deceased 2020) | ||
Steve Gass (Deceased 2022) | ||
Linda Hallam (Rush) (Deceased Year Unknown) | ||
Tom “Rusty” Hammen (Deceased 2020) | ||
Andy Handzus (Deceased 2016) | ||
Michael Tom Harty (Deceased 2015) | ||
Pam Hiduk (Hankins) (Deceased 2015) | ||
Lydia Hockett (Madara) (Deceased 2014) | ||
Robert Hoffmeyer (Deceased 2017) | ||
Gianne Holland (Herrera) (Deceased 2014) | ||
Judy Hollister (Deceased 2006) | ||
Sally Hopkins (Hicks) (Deceased 2014) | ||
Gary Hritz (Hritz) (Deceased 2022) | ||
Dave Hudachko (Deceased 2009) | ||
Jerry Irvin (Deceased 2013) | ||
Jim Johnston (Deceased 2017) | ||
Terry Katcher (Deceased 2018) | ||
Dennis Keith (Deceased 2011) | ||
John Kiss (Deceased 1981) | ||
Steve Laird (Deceased 2022) | ||
Joe Lamagno (Deceased 2010) | ||
Craig Leonard (Deceased 2014) | ||
Gary Liptak (Deceased 2014) | ||
James Long (Deceased 2012) | ||
Dave Lowe (Deceased Year Unknown) | ||
Dave Marcin (Deceased 2020) | ||
Gary Martin (Deceased 1975) | ||
Mary Jane Mathis (Mitchell) (Deceased 2001) | ||
Chris McLaughlin (Bradish) (Deceased 2023) | ||
Paul Mei (Deceased 2000) | ||
Terry Melrose (Deceased 2020) | ||
Mike Miller (Deceased 2008) | ||
William Miller (Deceased 2005) | ||
Dave Missel (Deceased 1976) | ||
Tom Mital (Deceased 2017) | ||
Karla Moore (Warden) (Deceased Year Unknown) | ||
Randy Munson (Deceased 1998) | ||
Bobbie Jo Murphy (Deceased 2000) | ||
Tom Myers (Deceased 2009) | ||
Judy Novotney (Schultz) (Deceased 2018) | ||
Bill O'Brien (Deceased 2014) | ||
John Partridge (Deceased 2010) | ||
Tim Peacock (Deceased 1990) | ||
Dorothy Pence (Deceased 2023) | ||
Linda Pflibsen (Zavada) (Deceased 1987) | ||
Mary Pratt (Elmore) (Deceased 2007) | ||
Ben Price (Deceased 1988) | ||
Kevin (Mike) Pritts (Deceased 2005) | ||
Deb Ragusa (Johnson) (Deceased 2017) | ||
Betty Ramanoskis (Lorance) (Deceased 2021) | ||
Donna Reher (Shoemaker) (Deceased 2023) | ||
Lynn Richard (Lenski) (Deceased 2015) | ||
Francis Rohlman (Deceased 1994) | ||
Bob Salisbury (Deceased 2022) | ||
Gary (Duke) Shephard (Deceased 2014) | ||
Larry Sickley (Deceased 2001) | ||
Joyce Smith (Deceased Year Unknown) | ||
Linda Smith (Deceased Year Unknown) | ||
Ed Snyder (Deceased 2023) | ||
Alan Spear (Deceased 2003) | ||
Pat Stansfield (Deceased 1998) | ||
Barb Stith (Carter) (Deceased 2017) | ||
Cheryl Stone (Wilson) (Deceased 2002) | ||
Kathy Sullivan (Deceased 1998) | ||
Dorothy Supan (Deceased 1970) | ||
Diane Thacker (Lutes) (Deceased 2011) | ||
Angela Tomasello (Walkling) (Deceased 2023) | ||
Ron Wargo (Deceased 1973) | ||
Cynthia Warwick (Deceased 1997) | ||
Penny Webb (Strickland) (Deceased 2021) | ||
Tom Wiemken (Deceased 2010) | ||
Timothy Wright (Wright) (Deceased 2021) | ||
Peggy Yanek (Dye) (Deceased 2012) | ||
Roger Zeilman (Deceased 2005) |
If you are aware of a Classmate who should be added to this page please let us know.